fbpx

2 roky posouvání ColorWoodu

Teď v říjnu 2019 to jsou přesně dva roky, kdy firma začala prosperovat.
Každý má představu o tom, že by firma měla generovat pořádný balík (zisk) hned od začátku, proč by to člověk jinak dělal… V našem případě je to tak, že firma funguje od piky s úsilím Michala a všech dalších spolupracovníků, kteří se na tomto jedinečném projektu podíleli během let.
Firma nemá za sebou velkou společnost, nebo investora a taky je to poznat, nemáme několik deseti tisícových rozpočtů každý měsíc na reklamu a zároveň nás nikdo nepodporuje ze zákulisí.

Vznikla od lidí pro lidi a tak to děláme dodnes.
Většinu energie dáváme do spokojenosti zákazníků a minimum na marketingové aktivity, proto každý potenciální zájem zvenku nám dělá velkou radost.

Před dvěma roky jsme měli jen pár věcí: 20 paintballových zbraní a VELKÝ SEN dělat něco pořádně a spojovat lidi nejen venku.Postupem času přibili další zbraně a vybavení aktuálně je jich víc než 90. Na začátku roku 2018 jsme měli jen jednu velkou čtyřkolku a dnes máme již čtyři. V létě 2018 byla pouze jedna malá žlutá čtyřkolka a dnes jsou již dvě benzínové a dvě elektrické. Na konci roku 2018 jsme zjistili, že nám je prostor na paintball a čtyřkolky malý, tak jsme ho do léta zvětšili na dvojnásobek. Za tuto dobu také ColorWood koupil tři auta a jeden vozík.

Firma má tendenci růst, ale ne vždy vše jde rychle. Pojďme si společně přát především žádné nehody, neničit věci které již máme a zároveň dále provozovat paintball a čtyřkolky tak, aby byli návštěvníci spokojeni.