2 roky posouvání ColorWoodu

Teď, v říjnu 2019, jsou to přesně dva roky, kdy firma začala prosperovat.

Každý má představu o tom, že by firma měla generovat pořádný zisk hned od začátku, proč by to také člověk jinak dělal? V našem případě je to tak, že firma funguje od piky s úsilím Michala a všech dalších spolupracovníků, kteří se na tomto jedinečném projektu podíleli během let.

Firma za sebou nemá velkou společnost, nebo investora a také je to poznat. Nemáme několik tisícových rozpočtů každý měsíc na reklamu, ani nás nikdo nepodporuje ze zákulisí.

Jsme společnost, která vznikla od lidí pro lidi, a tak to děláme dodnes.

Většinu energie dáváme do spokojenosti zákazníků a minimum na marketingové aktivity, proto nám každý potenciální zájem dělá velkou radost.

Před dvěma roky jsme měli jen pár věcí, 20 paintballových zbraní, ale co nás hnalo dopředu, byl VELKÝ SEN dělat něco s chutí a kvalitně. Postupem času přibyly další zbraně, aktuálně je jich víc než 90, i jiné vybavení. Na začátku roku 2018 jsme vlastnili pouze jednu velkou čtyřkolku, ale dnes máme již čtyři. V létě 2018 se jezdilo jenom na jedné malé žluté čtyřkolce, kdežto dnes disponujeme dvěma benzínovými a dvěma elektrickými. Na konci roku 2018 jsme zjistili, že nám je prostor na paintball a čtyřkolky malý, tak jsme ho do léta zvětšili na dvojnásobek. Za tuto dobu také ColorWood koupil tři auta a jeden vozík.

Firma má tendenci růst, ale ne vždy jde vše rychle. Pojďme si společně popřát především žádné nehody, spoustu dalších společných let, aby byli všichni návštěvníci spokojení.