2 roky posouvání ColorWoodu

Teď, v říjnu 2019, jsou to přesně dva roky, kdy firma začala prosperovat.

Každý má představu o tom, že by firma měla generovat pořádný zisk hned od začátku, proč by to také člověk jinak dělal? V našem případě je to tak, že firma funguje od piky s úsilím Michala a všech dalších spolupracovníků, kteří se na tomto jedinečném projektu podíleli během let.

Firma za sebou nemá velkou společnost, nebo investora a také je to poznat. Nemáme několik tisícových rozpočtů každý měsíc na reklamu, ani nás nikdo nepodporuje ze zákulisí.

Jsme společnost, která vznikla od lidí pro lidi, a tak to děláme dodnes.

Většinu energie dáváme do spokojenosti zákazníků a minimum na marketingové aktivity, proto nám každý potenciální zájem dělá velkou radost.

Před dvěma roky jsme měli jen pár věcí, 20 paintballových zbraní, ale co nás hnalo dopředu, byl VELKÝ SEN dělat něco s chutí a kvalitně. Postupem času přibyly další zbraně, aktuálně je jich víc než 90, i jiné vybavení. Na začátku roku 2018 jsme vlastnili pouze jednu velkou čtyřkolku, ale dnes máme již čtyři. V létě 2018 se jezdilo jenom na jedné malé žluté čtyřkolce, kdežto dnes disponujeme dvěma benzínovými a dvěma elektrickými. Na konci roku 2018 jsme zjistili, že nám je prostor na paintball a čtyřkolky malý, tak jsme ho do léta zvětšili na dvojnásobek. Za tuto dobu také ColorWood koupil tři auta a jeden vozík.

Firma má tendenci růst, ale ne vždy jde vše rychle. Pojďme si společně popřát především žádné nehody, spoustu dalších společných let, aby byli všichni návštěvníci spokojení.

 

Our story

ColorWood.cz je adrenalinové sportoviště s paintballem a čtyřkolkami.

Cíle:

Chovat se zodpovědně, vůči sobě i našemu okolí.

V uspěchané době se snažíme o to, abyste u nás našli místo plné pohody a klidu.

Hodnoty:

Příchodem k nám se stanete součástí společné komunity, proto vás může překvapit vzájemné tykání.

Být připraveni si navzájem pomáhat a být tu jeden pro druhého.

Každý jedinec má právo na svůj názor a postoj.

2. Ročník Dětského dne na čtyřkolkách

Rok 2019 byl za mne ještě víc nabitý. Na děti tu čekala lezecká stěna, skákání a další zajímavé aktivity. Bonusovým překvapením byla možnost maminek i tatínků povozit své ratolesti na velké čtyřkolce. Celý den vyvrcholil paintballovou soutěží o vouchery k nám do Štěrbohol. Ze všech stran se ozýval radostný smích a téměř hmatatelný adrenalin.

Druhý Týden sportu zdarma 2018 byl i na malých čtyřkolkách vážně jízda.

Vánoční hody vystřídal sport. Bylo možné si u nás vyzkoušet jízdu na koních či čtyřkolkách. Lidé nejčastěji zvolili plavání a bruslení. V popularitě nezaostávaly ani míčové sporty, fitness centra a bowling. Daly se zde vyzkoušet i méně obvyklé disciplíny, jakými jsou různé druhy bojových sportů, veslování či zdravotní cvičení. Nově se do projektu přihlásili i pronajímatelé čtyřkolek.

Zdroj: https://prazsky.denik.cz/zpravy_region/vanocni-hody-vystrida-sport-vyzkouset-muzete-jizdu-na-konich-ci-ctyrkolky-20181220.html

 

Náš první Týden sportu zdarma v roce 2017 proběhl ještě bez malých čtyřkolek.

Poprvé se v rámci akce představilo Adrenalinové sportoviště ColorWood.

„Pro návštěvníky jsme si připravili adrenalinovou jízdu na čtyřkolkách a hru paintball, u které se určitě každý pořádně zapotí. V rámci Týdne sportu zdarma budou kromě vstupu zdarma také teplé nápoje,“ říká Petr Petrík z ColorWood Praha. Jízda na čtyřkolce podléhá omezení věkem, nedostanou se tak na ni osoby mladší 16 let.

Jízda v blátě i klidné bruslení, kdo se přidá? 😀

Vyhovující sportovní vyžití si najdou rodiny s dětmi, milovníci adrenalinových sportů i zkušení sportovci. „Největší zájem bývá tradičně o plavecké bazény, veřejná kluziště nebo posilovny. Škála sportů je však samozřejmě i letos rozmanitá,“ uvedl náměstek primátorky Petr Dolínek.

zdroj: https://www.pressreader.com/similar/282359745076743