Slevy a bonusy

Vyhraj a střílíš zdarma!!!!

Příď, ukaž se a odnes si domů první místo!!! Vyzkoušej si co pod tvojím vedením tvůj tým dokáže, nebo se připoj s přáteli do týmu a zapiš se jako vítěz. Jako každý vítěz dostane i tvůj tým medaile a Vouchery na 100ks kuliček

Aktuální akční sleva:

Pokud chcete ušetřit, doporučujeme Vám využít zvýhodněných cen víkendových akcí, které na našem sportovišti pořádáme pravidelně každý víkend, a to již od 299,-Kč za 10 minut.

Work and Ride – pomáhej a jezdi:

Smyslem pracuj a jezdi je zapojit mladé i starší může a ženy do práce na projektu, jehož výsledky pak mohou sami využívat.
Cílem je zapojit lidi se společným zájmem a cílem.

Studentské slevy na čtyřkolky:

20% studentské slevy na čtyřkolky: Tedy v případě rezervace v hodnotě 299 Kč budete platit pouze 239 Kč.

Degustace za půlku:

Muži jsou milovníci a labužníci, ať už jde o jídlo, či pití. Vypravte se, se svojí rozlučkovou skupinkou, K nám na degustaci Rumu a Jídla.
 
Pokud máte nárok na nějakou slevu, požádejte o její udělení vždy před zaplacením u pokladny (na baru). Slevy, které poskytujeme nejsou nikdy udělovány zákazníkům automaticky, ale pouze na požádání. Po zaplacení útraty již není možno o slevu zpětně požádat.

 

Agenturní a firemní slevy:

Agenturám a firemním zákazníkům jsme schopni poskytnout speciální slevy odvozené zejména od intenzity a rozsahu vzájemné spolupráce. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

 

Skupinové slevy na paintball

Staň se organizátorem a hraj ZDARMA!!! Skupina od 7 do 10 osob 150ks munice + (1x vstup a zapůjčené základní vybavení zdarma)

Studentské slevy na Paintball:

50% studentské slevy pro vaší školu na Paintball: Tedy v případě rezervace v hodnotě 289 Kč budete platit pouze 129 Kč.

Hráči s vlastním vybavením mohou na našem hřišti hrát za cenu 249 Kč

Mohou si na hřiště přinést vlastní kuličky/munici, vzduch plníme za 35 Kč

Work and Play – pomáhej a hraj

Smyslem pomáhej a hraj je zapojit mladé i starší může a ženy do práce na projektu, jehož výsledky pak mohou sami využívat.

Cílem je zapojit lidi se společným zájmem a cílem. Pomáhej 5h neplať nic a vyzkoušej si plody své práce s lidmi a dostaneš od náš 400 kuliček.

Zajišťujeme bezplatnou dopravu z konečných zastávek metra A, B, C

Staň se členem klubu a pravidelně trénuj jako člen klubu!

Dostaneš zdarma vybavení a sponzorství na veřejných akciích v ČR.

Doprava do 50KM ZDARMA !!!

Paintballová půjčovna (při zapůjčení 5 kompletů)

Rozlučka se svobodou

Adrenalinová jízdy, to láká téměř každého muže. Se svými přáteli se tedy můžete ,,vyřádit“. Rozlučková skupinka dostane 30% slevu na Paintball.